#1 2010-11-13 22:31:02

Ethan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-13
Posty: 116
Wiek Postaci:: 23
Zawód Postaci:: Nauczyciel
Seme czy Uke:: Seme

Ethan Jonnas

1. Imię i nazwisko; Ethan Jonnas
2. Wiek; 67 lat [wygląda na 23]
3. Zawód; Nauczyciel angielskiego. Prowadzi poza lekcyjne zajęcia wspinaczkowe.
4. Zakwaterowanie; Domek w dzielnica Wilkołaków.
5. Rodzina, znajomi; Rodzice wraz z młodszym, sześcioletnim mieszkają niedaleko, choć jak to zazwyczaj bywa, widuje ich dosyć żasko zajęty swoimi sprawami.
6. Rasa; Wilkołak
7. Opis wyglądu; Ethan jest wysoki i dobrze zbudowany. Jego sylwetka jest mocna, dobrze uformowana, jak przystało na wilkołaka świadczy o dużej sile fizycznej. Długie, czarne włosy zazwyczaj luźno opadają mu na ramiona i plecy, nie przepada za wiązaniem ich. Jego twarz jest pociągła, zazwyczaj wyraża opanowanie i spokój. Ma dość bladą karnację, szare oczy. Jego dłonie są silne, mocne, palce zakończone są ostrymi pazurami. W całości prezentuje się jako postawny mężczyzna, któremu lepiej nie podpadać.
8. Opis charakteru; Zazwyczaj spokojny, opanowany. Ma dużą cierpliwość do dzieciaków, z którymi pracuje. Jeśli się uniesie, w klasie zazwyczaj zapada cisza przez mocny, donośny głos. Jest pasjonatem swojego zawodu, uwielbia ojczysty język, zna wszystkie warte przeczytania dzieła, choć nie należy do typowych romantyków wplatających patetyczne sentencje w wypowiedź. Nienawidzi patosu, jak i użalania się nad sobą. Zazwyczaj sprawiedliwy, stara się nikogo nie oceniać od tak. Uwielbia ruch i świeże powietrze.
9. Krótka historia; W jego dość krótkim życiu nie zdarzyło się wiele - bez większych ekscesów ukończył szkoły, zajął się pracą w szkole. Przeżył kilka większych, czy mniejszych romansów, kilka awantur - nic, co miałoby dla niego większe znaczenie.

)

Ostatnio edytowany przez Ethan (2010-11-13 22:31:25)

Offline

 

#2 2010-11-13 22:32:44

MG

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-31
Posty: 27

Re: Ethan Jonnas

... I znów nie mam się do czego przyczepić .
Akcept xP

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
więcej pomocnych wskazówek cocker spaniel angielski charakter Chłapowo pensjonaty mma